Propojení...

Integrační specialista - logistické systémy

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 26 dny
Kontaktní osoba Laurinová Denisa
Referenční číslo 2-10-241028

Popis pozice

Česká IT společnost, dodavatele řešení do telekomunikací, bankovnictví, nebo logistiky hledá uchazeče na pozici:

Integrační specialista bude mít na starosti:

  • konfiguraci integrační platformy (podle požadavků zákazníka) ve spolupráci s integračním architektem
  • lze spolupracovat i na analýze požadavků zákazníka

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technické
  • Předchozí zkušenost s integračními projekty je vítaná, lze i absolvent s kratší praxí
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení a psaní dokumentace

Výhodou:
  • Znalosti integrace - patterny, authentikace, WSDL, XSD, REST
  • Zkušenost s testováním: SOAPUI
  • Znalost XML, XSD, XSLT, XPath, XQuery
  • Znalost JBoss JMS/Frontování
  • Znalost Jasper Reports
  • Čtení dokumentace z EA
  • Znalost práce s MS-SQL, skriptování
  • Ochota naučit se něco nového - jiné postupy, technologie, apod

Benefity

  • stravenky
  • mobilní telefon i pro soukromé účely, SIM karta s neomezeným voláním
  • penzijní/životní připojištění až do výše 2000 Kč/měsíčně
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
  • pružná pracovní doba
  • možnost občasné práce z domova
  • práce na dlouhodobých projektech
  • projektové odměny

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Specialista | Administrátor / správce | Manuální testování | MS SQL Server | XML | IS Support