Propojení...

HVAC MANAŽER, až 50 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244694

Popis pozice

Máte bohatou praxi a zkušenosti jako manažer pro oblast čištění vody a klimatizace? Jste schopen/a dodržovat standardní provozní procesy? Máte chuť implementovat nové myšlenky a rozvíjet se v zajímavém oboru?
Potom hledáme právě Vás na pozici HVAC MANAŽER.

Jaká je pracovní náplň?

  • rozvoj a řízení provozu systémů HVAC a čištěné vody v areálu společnosti
  • dodržování pravidel správné výrobní praxe
  • dodržování interních norem pro provoz výrobních, skladových a laboratorních prostor
  • kontrola zařízení pro výrobu čištěné vody a vzduchotechnických zařízení
  • zodpovědnost za dodržování rozpočtu a řízení externích firem ve svěřené oblasti
  • funkce garanta pro čisté prostory
  • snaha zlepšovat procesy a zamezovat plýtvání v rámci svěřené oblasti

Nástup: dohodou
Lokalita: Praha 10

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC
  • proaktivita, ochota vnášet nové myšlenky, svědomitost a samostatnost

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění
  • dotované stravování
  • odměna k příležitosti pracovního jubilea

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Elektrotechnika | Manažer | Klimatizace | LEAN | TZB | Electrical technician