Propojení...

HR SPECIALISTA, mezinárodní společnost

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-11-240992

Popis pozice

HR Specialista

Náplň práce:

  • Kompletní samostatné zpracování mezd, mzdové závěrky a mzdové agendy, včetně odvodů dle platných právních předpisů za zaměstnance a zaměstnavatele
  • Zabezpečení všech činností, hlášení a evidence v souvislosti s daní z příjmů ze závislé činnosti funkčních požitků, v oblasti důchodového zabezpečení, sociálního a nemocenského pojištění, zdravotního pojištění.
  • Zabezpečení plnění zákonných povinností vyplývajících pro zaměstnavatele z pracovněprávních vztahů.
  • Zpracování ročního zúčtování zaměstnanců.
  • Agenda cestovních náhrad
  • Vedení personální agendy, příprava a aktualizace pracovněprávních dokumentů
  • Spolupráce při náboru zaměstnanců, komunikace s agenturami, kandidáty
  • Správa HR intranetu a ostatních systémů
  • Zajištění povinných a zákonných školení BOZP/PO, řidičů (e-learning program Instructor)
  • Zajištění oblasti pracovně lékařské péče
  • Zastřešení zaměstnaneckých benefitů, komunikace s poskytovateli
  • Administrativní podpora ostatních HR aktivit
  • Ostatní činnosti související s kompletním zpracováním mezd a personální agendy

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe min. 3 roky
  • Pokročilá znalost MS Office
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost mzdového SW Target výhodou, ne podmínkou
  • Znalost a schopnost aplikace pracovně právních předpisů a související legislativy
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Benefity

  • Roční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Program zdravotní péče
  • Zaměstnanecký program pro výhodné telefonování
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní fitness

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | HR a administrativa a právo | Účetnictví | HR | Účetní | Specialista | Mzdy | Obecný | HR Specialist