HR SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Referenční číslo
5-14-397594-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se HR Personalista!

Hledáme dynamického a zkušeného HR odborníka, který bude šéfovat všem HR procesům ve společnosti. Jste ten, kdo dokáže vytvářet pozitivní pracovní kulturu a rozvíjet talent našich zaměstnanců? Pak hledáme právě vás!

Jako HR Personalista bude vaší hlavní náplní práce:

  • Vést náborový proces a najít ty nejlepší talenty
  • Poradenství v oblasti pracovně-právní ve vztahu k zaměstnancům a ostatním oddělením ve firmě
  • Vytvářet a implementovat inovativní HR programy a politiky
  • Být důvěryhodným poradcem pro vedení společnosti při řešení personálních otázek
  • Poskytovat profesionální podporu a radu zaměstnancům v oblasti kariérního rozvoje
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Pozitivně naladěná osobnost
  • Všeobecné znalosti práce s PC

MS Office, MS Outlook, SAP

  • Znalost zákoníku práce
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusová složka
  • flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1.100,-Kč/měsíc
  • Odměny pro držitele Jánského plakety pro dárce krve