Propojení...

HR SPECIALISTA

Lokalita Frýdek-Místek
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-12-241022

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti HR?
Motivuje Vás pracovat ve společnosti, která nabízí řadu benefitů?
V případě, že se nebojíte komunikovat v anglickém jazyce a chcete se stát členem v mezinárodní společnosti, přihlaste se na pozici "HR SPECIALISTA"

Náplň práce:

  • koordinace procesů náboru nových zaměstnanců, vedení pohovorů
  • komunikace s personálními agenturami
  • dohled nad čerpáním přesčasů, dovolené
  • kontrola docházky zaměstnanců
  • spolupráce s úřady
  • správa personálních údajů všech zaměstnanců

Požadavky

  • min. středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka (min. úroveň B2) – denní komunikace v mluvené i psané podobě
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti minimálně 1 rok
  • orientace v Zákoníku práce
  • znalost MS Excel
  • výborné organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | HR | Specialista | Junior | Senior |