HR Specialista

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-14-388479-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je personalistika to co vás baví a naplňuje? Interní nábor, vzdělávání zaměstnanců, plánování akcí nebo HR marketing? Pak je to ten správný čas, kdy můžete uvažovat o změně. Hledáme personalistu do středně velké společnosti, který se nebojí práce, chce se vzdělávat a rozvíjet.

Zašlete nám svůj životopis.

Na této pozici budete:

  • součástí náboru nových zaměstnanců a vedení pohovorů
  • vytvářet popisy pozic, plány školení a motivační programy
  • zpracovávat pracovně právní i obecnou administrativu
  • komunikovat s úřady, vedením a externími partnery
Požadavky
  • vzdělání ekonomického nebo humanitního směru
  • zkušenosti z personalistiky/HR
  • znalost anglického jazyka (komunikace s kolegy a vedením)
  • orientace v zákoníku práce
  • akční a komunikativní typ
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový systém ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění a sportovní vyžití
  • příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech
  • 3% z hrubého základu na PP
  • jazykové kurzy