Propojení...

HR SPECIALISTA

Lokalita Pardubický kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 37 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 10 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-12-238817

Popis pozice

Skvělé benefity, renomovaný zaměstnavatel, kariéra v personalistice, vlastní zodpovědnosti: TO JSOU HESLA NAŠÍ NOVÉ POZICE.

Hledáte posun v HR?
Nabídnete VŠ a angličtinu?
Oplátkou Vám může být atraktivní pozice v jedné z nejúspěšnějších farmaceutických firem.

Hledáme toho pravého člověka, který bude:

  • zodpovídat za proces náboru
  • podílet se na koncepci HR strategie
  • mít na starost adaptaci nováčků
  • zajišťovat pracovní dokumentaci

Kořením Vám může být účast na veletrzích, přesah do marketingu a tvorba vzdělávacích programů.

Požadavky

Co Vám nesmí chybět?
  • již zmiňované vysokoškolské vzdělání
  • schopnost domluvit se v angličtině (B1)
  • kvalitní zkušenost v HR, nábor preferován (z firmy či personální agentury)
  • v neposlední řadě orientace v legislativě

Benefity

  • atraktivní ohodnocení + prémie
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na vzdělávání AJ a další rozvoj
  • možnost bydlení v nových bytech (s odkupem)
  • stabilní zázemí moderní společnosti se zahraniční účastí
  • pracoviště okres Ústí n/O. (s firemní školkou, pomocí při zajištění ubytování)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | HR | Generalista | Recruiter | Specialista | Training | Talent management | Specializovaný | Senior | Recruitment | Education and development | Personnel officer