Propojení...

HR Nováček - Talent sourcer

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Laurinová Denisa
Referenční číslo 2-10-309414

Popis pozice

  • Chtěl/a bys pracovat v HR, ale nemáš žádnou praxi?
  • Jsi čerstvě po škole? Nebo ještě studuješ a rád/a bys pracovala na částečný úvazek?
  • Lákalo by Tě proniknout do světa IT?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici Talent sourcera, který bude oslovovat kandidáty z naší databáze, na LinkedInu či Facebooku.

Tahle pozice je odrazový můstek pro další práci v HR. Naučíme tě, kde hledat dobré kandidáty, jakým způsobem je motivovat. Dozvíš se, jak to funguje v dalších firmách, jak vypadá trh práce i to, kde jsou největší peníze.

Navíc budeš pracovat v super prostředí, s milými lidmi a skvělou šéfovou. Nejsme jenom kolegové, jsme i přátelé mimo práci. A protože se nám daří, máme každou chvilku nějaký „teambulding“ (oficiální i neoficiální :) ), v zimě chodíme bruslit, v létě grilovat a celý rok do hospody.

Těšíme se na dalšího parťáka!

Požadavky

Co bys měl/a mít za sebou?
  • Nemít strach komunikovat a volat
  • Mít zájem o IT recruitment - zájem opravdu stačí, vše potřebné Tě naučíme :)
  • Být zvídavý, učenlivý a komunikativní
  • Mít zájem o sociální sítě
  • Zvládnout se domluvit anglicky

Benefity

Co všechno Ti dáme?
  • 5 týdnů dovolené
  • Neomezený provizní systém a extra commission
  • Multisport kartu
  • Lekce cizích jazyků
  • Cafeterii
  • Možnost mít další 4 extra dny volna
  • 2 Sick days
  • Pravidelné teambuildingy a společné snídaně
  • Super kávu když není zrovna rozbitý kávovar
  • A ještě by se něco našlo ;)

IT a telekomunikace | HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Junior | HR Specialist