Propojení...

HR Konzultant - začni kariéru v HR

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 45 000 Kč
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Hanák David
Referenční číslo 2-10-304642

Popis pozice

Není vám slovo „recruitment“ úplně cizí? Jste komunikativní typ, kterého/kterou baví práce s lidmi, láká pohovorování, práce s klienty a v neposlední řadě IT?

Náš tým potřebuje doplnit, a proto k sobě hledáme kolegu či kolegyni. Jsme technická divize jedné z největších personálních agentur v ČR, naším revírem je IT a tempo není tak vražedné (joke).

Ať už máte předešlou praxi z agentury, interního náboru nebo jen zápal pro věc a chuť, dejte nám vědět a můžeme to probrat třeba u nás v relax zóně.

Požadavky

Jak si vás představujeme?
  • Komunikativní, energetický typ, který/á se nesloží když kandidát odmítne nabídku
  • Komunikativní angličtinu umožňující vést pohovor v angličtině
  • Zápal pro IT stačí, zbytek vás naučíme
  • Předešlá zkušenost s náborem vítána (ne vyžadována)

Benefity

Co všechno ti dáme?
  • 5 týdnů dovolené
  • Neomezený provizní systém a extra commission
  • Multisport kartu
  • Lekce cizích jazyků
  • Cafeterii
  • Možnost mít další 4 extra dny volna
  • 2 Sick daye
  • Pravidelné teambuildingy a společné snídaně
  • Super kávu když není zrovna rozbitý kávovar
  • A ještě by se něco našlo ;)

IT a telekomunikace | HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Specialista | Talent management | Specializovaný | Recruitment | Junior | Recruiter