HR KONZULTANT/KA | NÁBORÁŘ/KA| motivující provize

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-12-342152
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Tě být úspěšný? Zajímá Tě, co se děje na trhu práce? Máš dost odvahy komunikovat s řediteli a personalisty různých firem? Nebojíš se oslovit někoho s novou pracovní nabídkou? Přijď nás o tom přesvědčit a ukázat, že jsi ten, koho hledáme! Pro naší agenturu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Konzultant/ka.

Jaké budou Tvé hlavní úkoly:

  • pečovat o kandidáty - aktivně je vyhledávat a oslovovat, komunikovat na sociálních sítích, inzerovat pozice, procházet životopisy, vést pohovory s kandidáty, vybírat ty nejlepší a prezentovat je klientům
  • pečovat o klienty - konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb, navrhovat řešení na míru jejich potřebám, navazovat nové obchodní kontakty a vyhledávat nové projekty
  • pracovat s naší interní databází - pečlivě zaznamenávat důležité informace z projektů, pro jejich snadnější řízení
Požadavky

Co od Tebe očekáváme:

  • zkušenosti s náborem (interní HR/agentura) nebo s obchodem (obchodní zástupce) podmínkou
  • velmi dobrou angličtinu
  • výborné komunikační schopnosti
  • odvahu oslovit cizí lidi s pracovní nabídkou
  • umění jednat s různými typy lidí
  • schopnost stanovit si priority a pracovat na několika projektech zároveň
  • selský rozum a logické uvažování
  • reprezentativní a profesionální vystupování
  • parťáka s dobrou náladou do našeho sehraného týmu
Benefity

Co za to nabízíme:

  • skvělé peníze za skvělou práci (fix + provize),
  • stravenky, sick days, poukázky na volný čas, dobrovolné mimopracovní akce
  • další vzdělávání a rozvoj v personální a obchodní oblasti
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost aktivně využívat cizí jazyky
  • příležitost podílet se na atraktivních klientských projektech nejen v oblasti náboru
  • tým nadšených lidí
  • pracoviště v Ostravě