HR Konzultant pro jedničku na trhu

Referenční číslo
16-12-340414
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme PARŤÁKA - ŠIKOVNÉHO HRistu

Baví Vás být úspěšní a ovlivňovat výsledky své práce? Zajímá Vás, co se děje na pracovním trhu a v oblasti HR? Máte zájem pracovat pro nejúspěšnější personální agenturu v České republice a podílet se tak na jejím růstu?

Pozor, hledáme posily do našeho skvělého a pozitivního týmu v Brně!

Naši klienti jsou z mezinárodního prostředí, kteří rozšiřují své aktivity v rámci celé Jižní Moravy a my jsme pro ně spolehlivým partnerem při náboru a projektových aktivitách. Z důvodu rozšiřování našich aktivit jsme se rozhodli i posilnit tým o další členy.

Pojďte pracovat s těmi nejlepšími!

Požadavky

Jaký by měl být ideální profil kandidáta?

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Vzdělání nerozhoduje, důležité jsou pro nás kompetence
  • Relevantní praxi v oblasti náboru, poradenství, HR či byznysu je velkou výhodou
  • Proaktivní přístup a obchodní myšlení
  • Energická a pozitivní osobnost s vystupováním na profesní úrovni
  • Schopnost učit se nové věci a zájem o svůj další odborný růst a budování dlouhodobých profesních vztahů
Benefity

Proč se Ti u nás také bude líbit?

  • dostaneš férové ohodnocení, tj. fixní mzda (25 000 - 30 000 Kč - dle zkušeností) + bonusy
  • tvoje průměrná mzda v prvním roce se bude pohybovat okolo 40 000 Kč, ale obchodním výsledkům se v Graftonu meze nekladou - zcela reálně si můžeš vydělat i mnohem více už během prvního roku
  • absolvuješ častá průběžná školení, zvýšíš si tak svoji kvalifikaci

Co od nás budeš mít do plusu:

  • 4 dny volna navíc po vyčerpání řádné dovolené
  • 2 dny zdravotní volno / Sick Days
  • pružná pracovní doba i Home Office
  • hrazené jazykové vzdělávání
  • smartphone i pro soukromé účely
  • volnočasové poukázky v hodnotě 1 200 Kč

A proč prostě chceš pracovat v Graftonu?

  • máme kancelář v centru města
  • občas děláme porady i venku na trávě, aby nám práce šla od ruky
  • kromě práce se umíme i pobavit, takže jezdíme na firemní teambuildingy
  • a máme tu moc príma kolektiv, a to bez nadsázky :)