Propojení...

HR GENERALISTA S NĚMČINOU v centru Prahy

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 19-12-241002

Popis pozice

Láká Vás "šmrncovní" prostředí mezinárodních módních značek a zároveň byste rádi využili znalost NĚMECKÉHO jazyka v oblasti lidských zdrojů, kde již máte předchozí zkušenosti-

Máte praxi v oblasti náboru, personální administrativy a jste nakloněni modernímu vedení společnosti-

Znalost zákoníku práce je pro Vás samozřejmostí a rádi byste své zkušenosti z oblasti HR rozšířily v rámci zahraniční společnosti-

Máme pro Vás skvělou příležitost!

Vaší náplní práce bude:

  • vedení personální agendy
  • zajištění pracovně právních dokumentů
  • zajištění náboru nových zaměstnanců
  • zajištění BOZP (administrativní stránka)
  • kooperace s účetním oddělením
  • organizace vzdělávacích a firemních akcí
  • denní komunikace se zaměstnanci a se zahraničním vedením
  • koordinace marketingových HR aktivit

Lokalita: Praha- centrum
Možný nástup: IHNED

Požadavky

  • znalost NĚMECKÉHO JAZYKA nutností!!!
  • min. SŠ vzdělání
  • předešlé zkušenosti na pozici personalisty/ HR generalisty
  • MS Office- uživatelsky
  • dobrá orientace v zákoníku práce
  • SAP výhodou
  • pečlivost
  • týmový duch a pozitivní přístup

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • slevy na produkty
  • pružná pracovní doba
  • příjemný kolektiv
  • zázemí moderní mezinárodní společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | HR | Generalista | Specialista | Obecný | Senior | Specializovaný | Personnel officer