HR Generalist

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-14-368170
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s kompletní personální agendou a rádi cestujete?

Jste inovativní a rádi přinášíte nová řešení?

Máte zkušenosti se zlepšováním a modernizací HR procesů?

Umíte velmi dobře anglicky?

Pokud ANO, neváhejte zaslat své CV a příhlasit se na pozici HR Generalist.

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Participace na řízení všech HR aktivit spojených s chodem oddělení a poboček
  • Participace na řízení všech personálních činností společnosti
  • Cestování po pobočkách společnosti (i mimo ČR) a komunikace se zaměstnanci
  • Kompletní péče o zaměstnance, organizace zaměstnaneckých aktivit
  • Zajištění jednotné HR politiky a metodiky, zlepšení interních HR procesů
  • Navrhování nových a moderních řešení

Lokalita: Praha

Nástup: Nejlépe ihned

Požadavky
  • Výborná znalost zákoníku práce
  • Zkušenost s kompletní personální agendou velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Schopnost přinášet nová, inovativní řešení
  • Ochota cestovat - i do zahraničí
  • Samostatnost, lidský přístup
Benefity
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávání