Propojení...

HR Consultant - Recruiter (Pharma)

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 40 000 Kč
Zveřejněno před 8 měsíci
Kontaktní osoba Stříhavka Jan
Referenční číslo 19-11-317491

Popis pozice

Bavíš se komunikací s lidmi?
Chceš v práci používat angličtinu?
Zajímají tě reálné možnosti profesního růstu v mezinárodní firmě?
Chceš si sám organizovat svoji pracovní náplň?
Potřebuješ v práci cítit zodpovědnost za výsledky?

  • Pokud ano, pak se na nás přijď podívat do našich kanceláří v Palladiu a
  • Zažij na vlastní kůži to, čemu říkáme GRAFTON SPIRIT ;-)
  • Jsme personální agentura se silným BRANDEM a zajímavými klienty
  • Nastup k nám jako RECRUITMENT CONSULTANT
  • Troufni si nahradit naši úžasnou kolegyni ANDY :)

Co budeš v Graftonu dělat?
  • pečovat o naše klienty a rozvíjet obchodní vztahy s nimi
  • doporučovat jim vhodné kandidáty na volné pozice a poskytovat další odborný servis
  • využívat unikátní databázi zajímavých kandidátů a vést s nimi pohovory
  • k náboru budeš používat i sociální sítě a AJ, celý proces budeš zastřešovat
  • budeš reportovat vybrané ukazatele vedení pobočky

Požadavky

Co od tebe očekáváme?
  • výborné komunikační a argumentační schopnosti, cit pro jednání s klientem
  • velmi dobrou znalost angličtiny (pro plynulou komunikaci písmem i slovem)
  • základní orientaci v oblasti marketingu, obchodu nebo farmacie a schopnost pracovat na více projektech najednou
  • praxi v oblasti obchodu, zákaznického servisu nebo třeba financí (NENÍ nutná, ale pomůže ti to)
  • předchozí zkušenost v oblasti HR / recruitmentu (NENÍ nutná, ale my ji dokážeme patřičně ohodnotit!)
  • že v tobě najdeme parťáka do našeho sehraného týmu

Benefity

Co ti nabídneme?
  • benefity formou cafeteria systému v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • multisportku a dárky k narozeninám
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou (skupinové/individuální)
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kanceláře v Palladiu v centru Prahy
  • reálné možnosti odborně se vzdělávat a kariérně růst

HR a administrativa a právo | Zdravotnictví | HR | Ostatní | Farmacie | Recruiter | Generalista | Talent management | Senior | Recruitment | Administrativa | Medicínský | Farmaceutický | Sales representative