Propojení...

HR CONSULTANT | NÁBORÁŘ| motivující provize

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 40 000 Kč
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-325098

Popis pozice

Zajímá tě, co se děje na trhu práce? Práce s lidmi je ti blízká? Jsi člověk zaměřený na výsledky, s touhou po úspěchu? Pak je Grafton ideální místo, kde se můžeš rozvíjet. Zvaž příležitost připojit se k jedné z největších agentur na českém trhu a stát se součástí našeho týmu. Právě do týmu Marketing & Sales hledáme novou posilu na pozici RECRUITMENT CONSULTANT.
Hlavním úkolem na této pozici je profesionální komunikace s našimi klienty a kandidáty napříč všemi obory. Hledáme někoho, koho bude práce bavit alespoň tak jako nás. :-)

Co u nás práce konzultanta znamená:

  • pečovat o klienty, rozvíjet vztahy, konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru,
  • volit náborovou strategii,
  • aktivně vyhledávat zajímavé kandidáty na trhu práce,
  • komunikovat na sociálních sítích,
  • komunikovat a vést pohovory s kandidáty, dávat jim zpětnou vazbu,
  • prezentovat kandidáty klientům,
  • reportovat vybrané ukazatele.

Požadavky

Co očekáváme od zájemců o tuto pozici:
  • nutná je velmi dobrá znalost anglického jazyka (úroveň B2 a výše),
  • orientace v marketingu / obchodu
  • zkušenost s náborem je velkou VÝHODOU (popřípadě s obchodem)
  • výborné komunikační schopnosti,
  • schopnost stanovit si priority a pracovat na několika projektech zároveň,
  • spoluhráče do našeho sehraného týmu.

Benefity

Co nabízíme?
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • Multisport karta
  • dárek k narozeninám
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou (skupinové/individuální)
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kanceláře v Palladiu v centru Prahy

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | HR | Obchod | Recruiter | Recruiter