Propojení...

HR ADMINISTRATOR | HR SPECIALIST| Grafton | Praha 1

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč
Zveřejněno před 12 dny
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-325132

Popis pozice

Máš zkušenosti s administrativou v HR, nedělá Ti problém práce s citlivými údaji a máš rád/a ve věcech pořádek?
Ano? Tak přesně takového člověka hledáme. Naše personální agenda hledá svého správce! #HRadministrator

Co tě u nás čeká?

  • příprava pracovněprávních dokumentů pro kmenové zaměstnance,
  • správa personálních dat kmenových zaměstnanců v interní databázi,
  • správa některých zaměstnaneckých benefitů.
  • pravidelný i ad hoc reporting,
  • další úkoly zadané manažerem.

Jedná se o zástup za MD/RD.

Požadavky

Co očekáváme od tebe?
  • praxe v oblasti HR administrativy v délce minimálně 2 let
  • znalost Zákoníku práce
  • schopnost aktivně komunikovat v anglickém jazyce v mluvené i psané formě
  • velmi dobrá znalost práce s kancelářským balíčkem Microsoft Office a Outlook
  • osobnostní předpoklady: empatie, zodpovědnost, flexibilita, profesionální vystupování.

Benefity

Co za to nabízíme?
  • kvartální bonusy závislé na tvém výkonu
  • dovolená navíc + sickdays
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • flexibilní benefity formou programu Cafeteria až 14 400 Kč/rok
  • multisport karta
  • jazykové kurzy placené firmou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • luxusní kanceláře v obchodním centru Palladium

HR a administrativa a právo | Administrativa | HR | Specialista | Asistent / administrátor | HR Specialist