Hledáme skvělé CNCečkáře, frézaře, soustroužníky, zámečníky a mnoha jiného!!!

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-309294

Popis pozice

Neskrývejte se a pojďte s náma udělat krok za lepší práci, kde budete adekvátne ohodnocení!

V ponuce máme:

  • operátora CNC strojů
  • CNC operátora karuselu
  • CNC operátora horizontálního frézovacího centra
  • zámečníka
  • rysovače
  • soustružníka i frézaře
  • operátora dopravy a manipulace

Přijďte se presvědčit samy!

Požadavky

  • vzdělání technického směru vítame s otvorenou náručí
  • znalost technické dokumentace a měřidel
  • zkušenosti s frézkou, brúskou, sústruhem
  • vázačský preukaz, VZV preukaz, zkušenosti s jeřábem všechno je plusem
  • manuální zručnost
  • ochota se učit novým věcem
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Benefity

  • široká škála benefitů
  • roční bonus
  • příplatek za víkendy 50%
  • 5 týdnů dovolené
  • dotace stravy 55%
  • cafeterie systém 6000 Kč ročně
  • bridge days
  • a jiné

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Strojírenství | Operátor | Technik | Frézař | Soustružník | Programátor / vývojář | Nástrojař | Směna | Výroba | Obrábění | CNC | CNC machine operator