Propojení...

HLEDÁME KVALITÁŘE, až 45 000 Kč

Lokalita Trutnov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-30-233398

Popis pozice

Máte profesní zkušenost jako „kvalitář“ ve výrobní společnosti a chcete se nadále v této oblasti realizovat? Případně jste pracoval/a jako technolog či lean specialista a s „kvalitáři“ jste denně spolupracoval/a?

Pokud Vás láka být součástí týmu mezinárodní výrobní společnosti na Trutnovsku a k tomu ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, pak hledáme právě Vás!

V současné chvíli obsazujeme pozice v dodavatelské, zákaznické, procesní a výrobní kvalitě.

Připojte se k nám a získejte praxi z výrobního prostředí.

Na této pozici Vás čeká:

  • komunikace se zákazníky na divizi motorových systémů
  • kooperace s kolegy v oblasti výroby, kvality a technologie
  • vytváření prevencí a řešení problémů ve výrobě
  • provádění interních a externích auditů
  • spolupráce na snižování nákladů

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v kvalitě(výrobní/procesní/dodavatelská/zákaznická)
  • znalost nástrojů kvality
  • AJ na komunikativní úrovni

Benefity

  • cílové a motivační bonusy
  • příspěvky na volnočasové aktivity i dovolenou
  • příspěvky na tábory a další akce Vašich dětí
  • pružná pracovní doba
  • odborné a jazykové kurzy
  • kariérní růst

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a provoz | Strojírenství | Výroba a průmysl | Specialista | Kvalita | Plánování | Audit | Quality inspector