Propojení...

Hlavní účetní bez AJ!

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 60 000 Kč
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Štupáková Šárka
Referenční číslo 19-12-325802

Popis pozice

Baví Vás čísla a máte již praxi jako hlavní účetní?
Chcete být součástí menšího týmu s přátelskou atmosférou?
Ano? Tak se neváhejte přihlásit! Právě obsazujeme na pozici "Hlavní účetní"

A co bude mít Hlavní účetní na starosti?

  • Zpracování ročních a měsíčních účetních uzávěrek
  • Příprava a sestavení daňového přiznání
  • Komunikace s finančním úřadem, auditory, daňovými poradci, pojišťovnami
  • Zpracovávání statistických výkazů a reportů
  • Evidence faktur, zpracování statistických výkazů
  • Mnoho dalšího

Lokalita: Praha
Nástup: nejlépe ihned

Požadavky

  • min. 3 roky zkušeností na pozici hlavní účetní
  • Zkušenost se systémem MS Dynamic výhodou!
  • Schopnost uspořádat si priority
  • Znalost anglického jazyka pouze výhodou, nikoliv podmínkou!

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy, prémie

Finance a bankovnictví | Management | Manažer | Účetnictví | Finance | Bookkeeper, accountant