HLAVNÍ ÚČETNÍ | 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-7-377340
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme VEDOUCÍ/HO ÚČETNÍHO TÝMU!

Jestli máte už nějaké zkušenosti z účetnictví a daní, pak jste na správném místě. Uvítáme opravdu zkušenou účtařku / zkušeného účtaře! Pálí vám to, umíte analyticky uvažovat? Pohybujete se dobře napříč celým MS Office? Skvěle!

A co bude mít HLAVNÍ ÚČETNÍ pro mezinárodní firmu hlavně na starosti?

  • Bude vést tým účetních
  • Bude v kontaktu s externími auditory
  • Bude v kontaktu s externími daňovými poradci
  • Bude řešit agendu s finančním úřadem
  • Bude vytvářet závěrky na měsíční a roční bázi
  • Ani konsolidace pro ni/něj nesmí být cizí pojem
Požadavky
  • Ekonomické vzdělání - SŠ s praxí nebo VŠ
  • AJ na komunikativní úrovni (B2), NJ výhodou
  • Hlubší znalosti účetnictví a daňových systémů
  • SAP výhodou
  • Zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
  • Historie ve výrobní společnosti výhodou
Benefity
  • 13. mzda
  • Další prémie a bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Týden dovolené navíc