Hlavní účetní

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-7-383180
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost se samostatným vedením účetnictví? Hledáte si stabilní společnost s dobrým zázemím? Preferujete spíše menší společnost a komplexnější rozsah zodpovědností a kompetencí?

Hledáme člověka se zkušenostmi v oblasti účetnictví, ideálně z výrobního podniku. Budeme od Vás očekávat také schopnost domluvit se anglickým nebo německým jazykem, převážně písemnou formou.

Můžete se těšit na:

  • Vedení komplexního účetnictví společnosti a příslušné dokumentace
  • Evidenci a zpracování účetních dokladů a jejich kontrola
  • Zaúčtování přijatých a vydaných faktur a bankovních výpisů

Zpracování kontrolního hlášení, přiznání k DPH a souhrnného hlášení, přípravu daňových přiznání ve spolupráci s externími daňovými poradci

  • Komunikaci s kontrolními a daňovými úřady
  • Spolupráci se mzdovou účetní a controllerem společnosti
  • Zpracování měsíčních závěrek

Budete samostatnou jednotkou - tato pozice nezahrnuje vedení podřízených pracovníků. Nástup možný ihned.

Smlouva na dobu neurčitou.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka - zejména písemné využití
  • Znalost MS Office
  • Znalost SAP výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem ihned
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené stravenky
  • Systém vzdělávání v rámci společnosti (např. jazykové kurzy v pracovní době)
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Pestrý systém benefitů (věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení…)
  • Možnost pracovního růstu
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí v menším kolektivu
  • služební notebook