Hlavní účetní

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 53 000 Kč
Referenční číslo
19-7-383523
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme pro Vás jedinečnou příležitost chopit se vedení našeho celého účetního oddělení a ukázat tak, co ve Vás je!

Máte rádi účetnictví a ideálně už jste vedli tým? Jste otevřeni novým výzvám, spolehliví, empatičtí a není Vám cizí práce se systémy?

Pak nastrašte uši!

Co budete mít na starosti?

1.vedení účetnictví společnosti:

  • zadávání přijatých dokladů do účetního systému
  • zpracování přijatých dokladů v účetním systém (účtování přijatých faktur, zúčtování zálohových plateb, vyúčtování služebních cest, vyúčtování služebních platebních karet)
  • účtování o majetku, zásobách, mzdách a časovém rozlišení na měsíční bázi
  • pravidelná měsíční kontrola nákladů / výnosů
  • dokladová inventarizace zůstatků rozvahových účtů
  • provedení měsíčních a ročních uzávěrek
  • zpracování ročních závěrek

2. zpracování přiznání k DPPO, k DPH, k dani silniční, a k dani z nemovitostí

3. příprava auditu

4. vedení agendy majetku společnosti

5. zpracování statistických výkazů

Smlouva je na dobu neurčitou

Lokalita Praha 9

Nástup možný ihned

Požadavky
  • min. SŠ/VŠ - ekonomické zaměření
  • AJ středně pokročilá
  • zkušenosti z obdobné účetní pozice min. 2 roky
  • znalost Pohody výhodou
  • zvládat prácis PC ( Microsoft Office, Outlook) na uživatelské úrovni
  • organizovanost, chuť se učit nové věci, samostatnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování na pracovišti zdarma
  • notebook
  • mobilní telefon- zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky
  • školení
  • jazykové kurzy
  • multisport karta