Propojení...

HELPDESK práce na PC, administrativa, zákaznická podpora

Lokalita Hradec Králové
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 22 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-11-245196

Popis pozice

Máš po škole a sháníš práci? Začni svojí kariéru na helpdesku!

Co Tě vlastně čeká?

Budeš podporovat zákazníky v orientaci na webových stránkách a edukovat je ohledně nového faceliftu internetového bankovnictví.

Nástup: 3.8.2017
Mzda: 18 000 až 22 000Kč + stravenky, flexipasy
Lokalita: centrum Hradce Králové

Požadavky

Rozumíš si s počítačem tak, že třeba dokážeš i naistalovat program? Orientuješ se na internetu a v aplikacích? Chceš předat tyhle zkušenosti ostatním?

Pošli nám životopis a začni pracovat už od začátku srpna!

Benefity

Určitě Tě zajímá, co nabízíme my:
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • stravenky
  • příplatek za odpolední
  • flexipasy
  • Společenské akce a sportovní hry
  • pozice je pasivní, jedná se o helpdesk

Zaujala Tě tato pozice? Vyplň, prosím, kontaktní formulář či nám pošli svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jsi již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktuj prosím emailem přímo svého konzultanta.

Finance a bankovnictví | HR a administrativa a právo | Konzultace | Zákaznický servis | Operátor | Pasivní | Help Desk Technician