Propojení...

HEAD OF ACCOUNTING

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 Kč
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-11-309277

Popis pozice

  • odpovědnost za vedení účetnictví pro zpracování účetní uzávěrky dle CZ standardů
  • optimalizace účetní metodiky
  • znalost účetních standardů dle US GAAP/ IFRS
  • jednání s finančními úřady a auditory
  • zpracování měsíční účetní uzávěrky, daňových přiznání, inventarizací účtů
  • kontrola účetních záznamů
  • sledování změn v účetní a daňové legislativě, jejich aplikace v praxi
  • zpracování statistických výkazů
  • zpracování pravidelného reportingu
  • spolupráce při optimalizaci funkčnosti finančního modulu informačního systému

Požadavky

  • ekonomické vzdělání
  • znalost účetnictví
  • zkušenost z výrobní firmy, automotive výhodou
  • znalost účetních standardů IFRS/ US GAAP
  • angličtinu budete používat, čili je také podmínkou

Benefity

  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • příspěvky na stravování formou stravenky v hodnotě 100 Kč/den s příspěvkem firmy ve výši 55 %
  • bezplatné kursy angličtiny v pracovní době
  • bezplatný nápojový režim ( káva, čaj, minerální voda )

Engineering | Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | ISO 9001 | Automotive | IFRS | GAAP | Senior | Chief Accountant