Propojení...

FRONTEND DEVELOPER

Lokalita Zlín
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Kunčar Jakub
Referenční číslo 10-10-247429

Popis pozice

Budeš v prvních liniích a tvoje práce bude nejvíc vidět! Budeš front-end developer na těch nejzajímavějších projektech, které jdou vidět nejen po celé ČR!

Tvými úkoly bude:

  • Vyvíjet webové apliakce v AngularJS, Javascriptu, HTML5
  • Stylovat aplikace v CSS3
  • Optimalizovat aplikace do responzivního designu
  • Spolupracovat na návrhu komunikace s kolegy z back-endu
  • Podílet se na návrhu UI/UX
  • Užívat si flexibilní pracovní doby

Požadavky

  • Znalost technologií HTML5, CSS3, JavaScript jako když bičem mrská
  • Zájem o práci s FWK AngularJS
  • Hravost, protože u nás se rozhodně nebudeš nudit
  • Zájem o nové webové technologie

Benefity

  • Dny volna navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nejrůznější konference, školení a jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Neformální prostředí - jsme jedna velká rodina
  • Teambuldingové akce
  • Ty nejnovější a nešťavnatější technologie, ke kterým se jen tak nedostaneš

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Grafik | HTML | CSS | Javascript | Visual Studio | Vývoj | Web | Web developer