Propojení...

FMEA KOORDINÁTOR/MODERÁTOR

Lokalita Moravská Třebová
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 211911

Popis pozice

Firma, která má velmi pro zaměstnaneckou kulturu s velmi příjemným systémem benefitů, hledá kandidáta, se znalostí FMEA.

Vaší pracovní náplní bude:

  • spolupracovat na tvorbě FEMA, ve fázi vývoje procesu
  • organizovat FMEA schůzky ve fázi předsérie
  • pravidelná revize a aktualizace FMEA
  • organizace interních školení

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxe v oblasti automotive výhodou
  • zkušenost v oblasti managementu kvality a zpracování FMEA výhodou
  • dobrá znalost MS office
  • komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka

Benefity

25 dní dovolené
13.plat
příspěvek na dopravu
stravenky, kantýna, zaměstnanecké slevy, pružná pracovní doba

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Technik | Inženýr | Quality inspector