Propojení...

FIREMNÍ PRÁVNÍK - PRAHA 5, 40 - 60 000 Kč

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 CZK/m
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-240152

Popis pozice

Velice oblíbená kosmetická mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu, na pozici FIREMNÍHO PRÁVNÍKA!

Vaše zodpovědnost:

  • spolupráce s právním oddělením (evropské pobočky)
  • účast na obchodních jednáních
  • poskytování právního poradenství v rámci společnosti
  • spolupráce s 3. stranami
  • příprava, kontrola dokumentů
  • vyřizování sporů aj.

Vše výše zmíněné se týká oblastí: obchodní právo, pracovní právo a další.

Lokalita: Praha 5
Nástup: červen 2017

Requirements

Požadavky kladené na vhodné kandidáty:
  • právní VŠ vzdělání
  • min. 3 roky zkušeností z obdobné pozice
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • znalost anglického jazyka na úrovni C1 - spolupráce se zahraničím
  • samostatnost a orientace na výsledek, dosažení cíle

Benefits

Společnost nabízí:
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé odvětví
  • benefity společnosti

Other notes

For more related job opportunities visit www.grafton.cz/en/jobs/hr-legal-office/

HR and Office Services and Law | Law | Contract manager | Lawyer | Senior | Company | Junior | Právník