Propojení...

Finanční účetní - super benefity

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Slováková Michaela
Referenční číslo 19-11-243965

Popis pozice

Účetnictví a menší tým? Uplatnění němčiny? Nástup ihned?

Pokud jsou toto atributy Vaší další pracovní výzvy, neváhejte a ozvěte se nám!

Na pozici finanční účetní budete zodpovídat za:

  • Zpracování účetních případů
  • Účtování bankovních výpisů
  • Účtování přijatých/vydaných faktur
  • Účtování cestovních příkazů pro českou a slovenskou dceřinnou společnost
  • Účtování investičního majetku
  • Vyhotovení měsíčních/ročních uzávěrkových operací
  • Sestavení DPH, silniční daně
  • Sledování české eventuelně slovenské legislativy a dohled nad aplikací změn v praxi
  • Spolupráce s auditory

Požadavky

  • Praxe na pozici účetní (není nutná znalost kompletní účetní agendy)
  • Znalost němčiny na úrovni B1 (budete psát maily a občas vyřizovat telefonáty)
  • Znalost programu SAP výhodou
  • Znalost MS Excel, Word
  • Týmový duch

Benefity

  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Masérské a fyzioterapeutické služby
  • Odborná školení
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké výhody - 15 % sleva na produkty

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Junior | Bookkeeper, accountant