Propojení...

FINANČNÍ ÚČETNÍ - šance také pro šikovné absolventy

Lokalita Příbor
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 26 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 10 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-11-238239

Popis pozice

Máš ekonomické vzdělání? Baví Tě účtovat a máš zájem aby se tímto směrem ubírala Tvá kariéra? Preciznost, systematičnost a zodpovědnost jsou Ti vlastní? Domluvíš se alespoň částečně anglicky?
Pokud splňuješ výše uvedené a chceš se dozvědět něco více, kontaktuj nás!

Pro našeho významného klienta hledáme FINANČNÍ ÚČETNÍ.

Co bude Tvým úkolem:

  • účtování faktur, pokladny, bankovních příkazů
  • účast na finančních uzávěrkách
  • reporting

Nástup možný IHNED!

Požadavky

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe vítána
  • znalosti a přehled v účetnictví
  • komunikativní znalost AJ
  • velmi dobrá znalost PC
  • aktivní přístup k práci
  • zodpovědnost

Benefity

  • zázemi silné, stabilní společnosti
  • práce v příjemném kolektivu
  • zaměstnanecké benefity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Finance SSC | Účetní | Fakturantka | Podnikový | Nákladový | Finance | Junior | Finance accountant