Propojení...

FINANČNÍ ÚČETNÍ s FJ

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Günther Robert
Referenční číslo 6-12-237250

Popis pozice

Mluvíš francouzsky a máš praxi v administrativě? Nebo máš alespoň vystudovanou SŠ ekonomického směru? Ráda bys získala praxi ve výrobní společnosti? Zvládla bys běžně komunikovat s nadřízenou ve FJ či AJ? Pokud jsi odpověděla na tyto otázky kladně, tak je to příležitost právě pro Tebe!

Požadavky

  • SŠ - ekonomického směru popř. s praxí v tomto oboru
  • vhodné pro absolventy
  • účetní background
  • FJ a AJ na úrovni min. B2 podmínkou
  • ŘP sk. B výhodou

Benefity

Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
  • Mezinárodní prostředí a spolupráci
  • Péči o osobní a profesní rozvoj
  • Bezplatné jazykové vzdělávání (20.000 Kč budget na rok)
  • Sociální výhody:
  • 13.mzda/14.mzda
  • kvartální odměny (15. Mzda)
  • další příspěvky za plnou docházku
  • 6 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • bezplatná zdravotně-preventivní péče
  • kulturní a společenské akce
a další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Finance a bankovnictví | Bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Absolvent | Fakturantka | Administrativa | Finance | Finance accountant