Propojení...

Finanční účetní 35-40 000 Kč/měs.

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Schlögl Jiří
Referenční číslo 19-11-237119

Popis pozice

Máte zkušenosti s účetnictvím a chcete začít pracovat ve větší nadnárodní společnosti?

Právě obsazujeme pozici účetní v Praze, kde Vaší náplní bude:

  • účtování hmotného / nehmotného majetku a zásob
  • zpracování dodavatelských faktur včetně zahraničních dodavatelů
  • vystavování faktur včetně dodavatelských bonusů a přefakturace
  • příprava měsíčních statistických reportů
  • zpracování platebních příkazů a účtování bankovních účtů
  • administrativa spojená se zakládáním příslušných dokumentů a smluv

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru a 1-2 roky praxe v tomto oboru
  • dobré komunikační schopnosti
  • administrativní schopnosti včetně MS office (Word, Excel)
  • znalost finančních procesů
  • znalost českých daňových zákonů

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 90 Kč/den
  • bonusový cafeteria systém

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Podnikový | Bookkeeper, accountant