Propojení...

Finanční účetní - 35 000 Kč/měs.

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Slováková Michaela
Referenční číslo 19-11-240062

Popis pozice

Baví tě čísla, práce s Excelem ti nedělá problém a svou budoucnost vidíš v účetnictví? Jsi šikovný absolvent nebo máš už alespoň krátkou praktickou zkušenost v této oblasti?

Přední světová společnost na trhu vytápění a ohřevu vody hledá posilu pro svůj pražský finanční tým. Pokud se chceš stát součástí malého kolektivu mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou, neváhej a pošli mi svůj životopis! :)

Co bude tvým úkolem?

  • Účtováni přijatých faktur
  • Účtování bankovních výpisů
  • Zodpovědnost za účtování vydaných faktur a operace s nimi související
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce na měsičním reportingu společnosti

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Analytické myšlení
  • Proaktivní přístup

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonus
  • Mobilní telefon
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Absolvent | Účetní | Fakturantka | Junior | Bookkeeper, accountant