Propojení...

Finanční manažer- Žatec

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 65 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Slováková Michaela
Referenční číslo 19-11-240064

Popis pozice

Jste zkušený controller a hledáte novou výzvu? Rádi byste stáli při zrodu automotive společnosti vstupující na český trh? Láká Vás možnost nastavit veškeré procesy a být součástí nově vznikajícího finančního oddělení?

Do mezinárodní společnosti budující nový závod v ČR hledáme šikovného kandidáta, který převezme odpovědnost za finance společnosti.

Hlavní náplní práce Plant Controllera bude:

  • Spolupráce na plánování a přípravě rozpočtů
  • Spolupráce na finančním plánování
  • Příprava reportů
  • Zpracování a vyhodnocování finančních analýz
  • Nastavení a kontrola dodržování interních předpisů

Požadavky

Naše požadavky na Plant Controllera jsou:
  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici z výrobní společnost v délce alespoň 3 roky
  • Angličtina na velmi pokročilé úrovni pro komunikaci s vedením
  • Znalost SAP, MS Office (zejména Excel)
  • Flexibilita
  • Zodpovědný přístup a samostatnost

Benefity

Nabídneme Vám:
  • Flexibilní začátek prac. doby
  • Závodní stravování
  • Možnost firemní dopravy nebo příspěvku na dopravu
  • Další benefity budou předmětem jednání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Controlling | Analýzy | Kontrolor | Manažer | Specialista | ČR | IFRS | Výroba | Senior | Financial Controller