Propojení...

FINANČNÍ MANAŽER

Lokalita Liberec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 65 000 - 95 000 Kč
Zveřejněno před 16 dny
Kontaktní osoba Králová Veronika
Referenční číslo 11-11-334430

Popis pozice

Aktuálně hledáme FINANČNÍHO MANAŽERA pro rozvíjející se středně velkou společnost.

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví a controllingu a chcete se kariérně posunout? Máte chuť si nastavovat věci po svém? Láká Vás vidina budování vlastního oddělení?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Vaší náplní práce bude:

  • celková zodpovědnost za finanční řízení závodu;
  • úzká spolupráce s generálním manažerem;
  • provádění controllingu;
  • participace na podnikovém plánování a rozpočtování;
  • investiční rozhodování a kalkulace;
  • vedení hlavní účetní knihy;
  • reporting, měsíční a roční účetní závěrky;
  • bankovní pohledávky a každodenní řízení likvidity;
  • zajištění komunikace s auditory a daňovými poradci;
  • implementace nových procesů;
aj.

Požadavky

  • VŠ vzdělání se zaměřením na ekonomii, podnikání a podobné obory
  • znalost prostředí výrobní společnosti a s tím souvisejících finančních procesů
  • praxe na obdobné pozice min. 3 roky
  • velmi dobrá znalost AJ nebo NJ pro denní využití
  • znalost mezinárodních standardů IFRS
  • samostatná a iniciativní osobnost s orientací na výsledek
  • výborné analytické a organizační schopnosti
  • znalost práce v MS Office (Excel) a SAP

Benefity

  • finanční bonusy
  • závodní stravování
  • extra týden placené dovolené
aj.

Finance a bankovnictví | Controlling | Účetnictví | Manažer | Účetní | IFRS | Reporting | Senior | Výroba | Financial director / manager