Propojení...

Finanční Manažer

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Štupáková Šárka
Referenční číslo 19-11-322574

Popis pozice

Máte již zkušenost s účetnictvím a chcete pracovat v přátelském prostředí a vést menší tým lidí? Znalost účetních a daňových standardů je pro Vás hračka? Umíte velmi dobře anglicky a ovládáte pokročilé funkce MS Excel?
Pokud ANO, hledáme právě Vás!!
Právě obsazujeme na pozici "Finanční manažer"

Finanční Manažer bude mít zodpovědnost za:

  • Zpracování účetních operací pro měsíční a roční uzávěrky
  • Rekoncilaci obratových předvah
  • Konsolidaci zahraniční organizační složky a zahraniční dceřiné společnosti dle CAS
  • Přefakturaci nákladů mezi skupinovými podniky
  • Sestavení účetních uzávěrek dle CAS a IFRS
  • Sestavení přiznání k DPPO, revize přiznání a souvisejících hlášení pro DPH
  • Cashflow, reporting

Lokalita: Praha
Mzda: dle zkušeností
Nástup: Dohodou

Požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost účetních a daňových standardů, IFRS
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Perfektní znalost MS Excel
  • Zkušenost s účetním systémem MS Dynamics výhodou
  • Zodpovědnost, logické myšlení

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Multisport karta
  • Lekce jógy na pracovišti
  • Příspěvky na pojištění
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Neformální dress code :))

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Controlling | Management | Manažer | Ředitel | Finance | Navision | Senior | Týmová | Controlling | Obecný | Financial director / manager