FINANČNÍ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
4-7-365595
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se v oblasti financí a účetnictví? Máte zkušenost z mezinárodní, nejlépe výrobní společnosti a perfektně ovládáte anglický jazyk? Do středně velké výrobní společnosti, kde panuje fajn atmosféra, lidský přístup a jednání na úrovni hledáme FINANČNÍHO MANAŽERA!

Ozvěte se nám!

Co bude Vašim úkolem:

  • zodpovědnost za celé finanční oddělení
  • sestavování rozpočtů, tvorba analýz, plánů a jejich prezentace
  • kontrola peněžních toků a nákladovosti firmy
  • hodnocení rizik jednotlivých projektů
  • komunikace s úřady, auditory, finančními institucemi apod.
  • vedení týmu podřízených
  • příprava reportů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oblasti financí 5 let
  • zkušenost v mezinárodní výrobní společnosti
  • plynulá angličtina na úrovni obchodních jednání
  • velmi dobrá orientace v oblasti financí, účetnictví a daní
  • silné analytické schopnosti
  • smysl pro detail
  • manažerské schopnosti
  • koncepční myšlení
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • notebook, telefon jsou samozřejmostí