Propojení...

Finanční kontroler

Lokalita Jablonec nad Nisou
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Veselá Renáta
Referenční číslo 11-11-308106

Popis pozice

Z důvodu rozšíření týmu hledáme Finančního kontrolera!

Máš alespoň dva roky praxe v controllingu z výrobní firmy? Znáš české účetní standardy? Jsi analytický typ, který má rád čísla a tabulky, a Excel je v práci Tvůj kamarád?

Co tě čeká na pozici FINANČNÍ KONTROLER:

  • reporting - jak interně, tak v rámci korporátu
  • zpracování podkladů pro rozpočet
  • vyhodnocování odchylek hospodářských výsledků od rozpočtu
  • analýzy výnosů a nákladů + finanční analýzy
  • kontrola výrobních kalkulací
  • cash-flow
  • správa zákaznických sald

Požadavky

  • min. 2 roky praxe na pozici kontrolera či finančního analytika ve výrobní společnosti
  • min. SŠ ekonomického směru
  • pokročilá znalost AJ
  • znalost MS Office - důraz na MS Excel
  • znalost českých účetních standardů, IAS a IFRS výhodou

Pozn.: Pokud jsi absolvent SŠ/VŠ ekonomického směru s praxí ve výrobní společnosti a znalostí AJ, pošli také svůj životopis a můžeme probrat možnosti...

Benefity

Nabízíme:
  • 13. a 14. plat
  • věrnostní bonus
  • 5 dní dovolené navíc
  • stravenky
  • mobilní telefon
  • pružnou pracovní dobu
  • plat dle zkušeností, dohodou
  • možnost jazykových kurzů

Finance a bankovnictví | Analýzy | Controlling | Účetnictví | Daně | Analytik | Absolvent | Kontrolor | Specialista | Cenový (fin) | Finance | Investice | Junior | Nákladový | Pohledávky / úvěry | Výroba | IFRS | Reporting | Financial Controller