Propojení...

FINANCIAL SUPPORT, až 200 CZK/h, part time

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 120 - 200 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-243725

Popis pozice

Máte finanční background a chcete získat praxi ve financích + hovoříte anglicky? Nebojíte se komunikace s klienty? Pak hledáme právě Vás.

Aktuálně hledáme kandidáty na pozici do finančního oddělení na částečný úvazek.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty a řešení faktur po splatnosti
  • komunikace v rámci ČR, Slovenska, Maďarska a Rumunska (převážně emailem v AJ)
  • administrativní podpora oddělení

Nástup: ihned
Plat: 120-200 Kč/hod. dle zkušeností
Lokalita: Praha 4 (Roztyly)
Úvazek: 20 hodin/týdně (flexibilně, více hodin ke konci měsíce)
Spolupráce: na 6 měsíců

Požadavky

  • student/ka VŠ, ideálně obor finance
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC (zejména MS Excel - práce s tabulkami, grafy a funkcemi)
  • flexibilita

Benefity

  • získání praxe
  • příjemný kolektiv

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Finance a bankovnictví | Administrativa | Zákaznický servis | Ostatní | Finance SSC | Asistent / asistentka | Koordinátor | Junior | Obecný | Týmová | Administration