FINANCIAL CONTROLLER

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
6-7-378453
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste analytický typ? Máte rádi čísla? Analýzy, reporty, tabulky. Ano, je to náročná práce, ale o mzdě dokážeme diskutovat. Posilujeme tým a těšíme se na nového kolegu! :)

Co bude Vaším úkolem:

  • nákladový controlling v oblasti kvality, režie, zmetkovitosti
  • zpracování pravidelných analýz
  • spolupráce na zlepšování interních procesů
  • sestavování měsíčních forecastů a rozpočtů
Požadavky
  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici
  • aktivní znalost anglického jazyka (B2)
  • analytické schopnosti a zájem o práci s čísly
  • pokročilá znalost MS Office (Excel, Word)
  • orientace v účetnictví
  • zkušenost se systémem SAP výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • využití cizích jazyků a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu