FINANCIAL CONTROLLER

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-7-373450
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti ve finančním controllingu a rádi by jste dostali příležitost profesně růst?

Takovou příležitost tu právě máme!

Pro mezinárodní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Financial controller.

Vaším úkolem bude:

  • reporting finančních zpráv a analýz
  • příprava krátkodobého i dlouhodobého rozpočtu a jeho prezentace vedení
  • kontrola dodržování lokálních legislativních předpisů, rozpočtu a jeho koordinace
  • tvorba a analýza investic, ziskovosti, efektivity
  • optimalizace interních procesů
Požadavky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání adekvátního zaměření (controlling)
  • minimálně 2 roky zkušeností na pozici v controllingu nebo finančním plánování v nadnárodní výrobní/servisní společnosti
  • plynulá angličtina pro komunikaci mezi pobočkami, vedení schůzek a prezentaci výsledků
  • zkušenost s extrakcí dat z databází

Co bude vaší výhodou?

  • znalost IFRS
  • zkušenost s Navision, Hyperion
Benefity

Co nabízíme navíc?

  • 5 týdnů dovolené
  • kvartální finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích
  • pravidelná roční valorizace mzdy
  • bonusy za odpracované roky - příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • jazyková výuka
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • práci na zajímavých projektech