FINANCIAL CONTROLLER

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
5-7-371469
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁTE NOVOU PRACOVNÍ VÝZVU V OBLASTI PODNIKOVÝCH FINANCÍ?

Jste na správném místě!

Co budete mít na starosti?

  • Zpracování ročních a měsíčních závěrek v oblasti controllingu
  • Nastavení a udržování nákladovosti výrobku a následná nákladová analýza projektů / zásob
  • Zpracování měsíčních výsledků hospodaření včetně identifikace a analýz rozdílů skutečných nákladů a výnosů oproti rozpočtům a prognózám
  • Zpracování měsíčních a čtvrtletních prognóz vývoje
  • Zpracování operativních výsledků po modelech / projektech
  • Příprava podkladů pro účetnictví nákladových středisek
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ekonomiky
  • AJ na komunikativní úrovni (B1 - B2)
  • praxe na obdobné pozici v oboru controllingu min. 3 roky
  • znalost Excelu
  • znalost SAP (modul FI) výhodou
Benefity
  • pravidelná možnost využívat možnosti home office
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované závodní stravování
  • propracovaný systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center)