Propojení...

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT/KA

Lokalita Hradec Králové
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-14-247150

Popis pozice

Máte praxi v prodeji farmaceutických výrobků?
Baví Vás obchod?
Chcete si plánovat svojí práci?

Pro významnou nadnárodní farmaceutickou společnost hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT/KA pro oblast Východních čech.

Vaší pracovní náplní bude:

  • pravidelné návštěvy lékařů a lékáren za účelem propagace a prodeje výrobků společnosti
  • organizace seminářů, účast na kongresech
  • rozvíjení dobrých vztahů se svými klienty
  • pravidelný reporting

Požadavky

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na pozici farmaceutického reprezentanta
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • reprezentativní vystupování
  • znalost MS Office

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick days
  • fixní plat + bonusový systém
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • automobil i pro osobní účely
  • notebook, telefon
  • zázemí originální farmaceutické společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/farmacie-zdravotnictvi/

Zdravotnictví | Farmacie | Specialista | Reprezentant / zástupce | Regional manager | Medical affair manager | Brand | Business development | Farmaceutický | Generikum | Medicínský | Obchod | Produkt | Rx | OTC | Senior | Zdravotnický materiál | Pharmaceutical representative