Propojení...

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - ORIGINÁLNÍ SPOLEČNOST

Lokalita Zlín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Klein Tomáš
Referenční číslo 10-14-247480

Popis pozice

Máte zkušenosti s prodejem originálních nebo generických produktů? Chcete se stát součástí nově budovaného obchodního týmu? Pak je toto příležitost právě pro Vás.

Náplň práce:

  • Efektivní práce ve svěřeném regionu
  • Návštěvy LÉKÁREN, URO, OPTH, GP
  • Organizace seminářů, účast na kongresech
  • Rozvoj spolupráce a vztahů se svými klienty
  • Aktivní komunikace svěřeného portfolia produktů (Rx)
  • Pravidelný reporting

Požadavky

  • Min. SŠ/ VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce v oblasti farmacie podmínkou
  • Znalost PHARMA, URO, OPT prostředí výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Reprezentativní vystupování - empatická a otevřená osobnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Dodržování firemní kultury a loajalita
  • Bydliště v regionu
  • Znalost Microsoft office

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravenky
automobil i pro osobní účely
notebook, telefon

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=farmacie-zdravotnictvi

Zdravotnictví | Farmacie | Reprezentant / zástupce | Originál | Pharmaceutical representative