Propojení...

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 8 minutami
Kontaktní osoba Boháčová Petra
Referenční číslo 16-14-247214

Popis pozice

Originální farmaceutická společnost koupila nové portfolio produktů, a nové práci tak musí přizpůsobit i svůj tým. Hledá farmaceutického reprezentanta, který bude chtít dál využívat svých dosavadních zkušeností z podobné role.

Náplní práce bude:

  • návštěvy lékáren, ordinací urologů, internitsů a oftalmologů
  • organizace seminářů, účast na kongresech
  • rozvoj spolupráce a vztahů se svými klienty
  • aktivní komunikace svěřeného portfolia produktů
  • pravidelný reporting
  • svěřený region - Brno město, Brno venkov, Blansko, Břeclav, Znojmo, Třebíč, Zďár nad Sázavou

Požadavky

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici medicínského/farmaceutického reprezentanta podmínkou
  • znalost prostředí urologie, interny a oftalmologie výhodou
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • reprezentativní vystupování - empatická a otevřená osobnost

Benefity

5 týdnů dovolené
2 dny sick days
flexibilní pracovní doba
home office
příspěvek na penzijní pojištění
stravenky
automobil i pro osobní účely
notebook, telefon

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=farmacie-zdravotnictvi

Zdravotnictví | Farmacie | Reprezentant / zástupce | Farmaceutický | Pharmaceutical representative