Propojení...

EXPORT MANAGER

Lokalita Jablonec nad Nisou
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Böswart Štěpán
Referenční číslo 11-30-242851

Popis pozice

Chceš za sebou vidět kus práce? Nabízíme pracovní příležitost, kde máš prostor pro profesní uplatnění a rozvoj na pozici

Jaké tě čekají úkoly?

  • vedení obchodních jednání u nových projektů
  • řízení dceřiných obchodních společností v Evropě
  • vyhledávání nových příležitostí a udržování kontaktů s významnými zákazníky
  • uzavírání obchodních smluv
  • reprezentace společnosti na manažerské úrovni
  • spolupráce s projektovými a produktovými týmy

Požadavky

  • ekonomické / technické vzdělání
  • angličtina na úrovni C2/C1 pro každodenní komunikaci se zahraničími partnery
  • flexibilita pro pracovní služební cesty (Evropa / USA)
  • prezentační a obchodní dovednosti
  • orientace v obchodním právu

Benefity

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • práce se špičkovými technologiemi
  • kurzy angličtiny
  • obědy na pracovišti
  • další profesní růst

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Business development manager | Manažer | Obchodní manažer | Technický produkt | Analýzy obchodu | Sales manager