Propojení...

Exekutivní asistent/ka

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Štupáková Šárka
Referenční číslo 19-12-329130

Popis pozice

Jste zdatní v organizaci a komunikaci? Zvládáte velmi dobře anglický jazyk a chcete být podporou TOP managementu? Ano? Tak se neváhejte přihlásit na pozici Exekutivní asistent/ky !

Co bude Vaší náplní práce?

  • Administrativní a organizační podpora TOP managementu
  • Správa kalendáře, koordinace služebních cest
  • Zařizování interních akcí
  • Komunikace napříč oddělením
  • Mnoho dalšího

Požadavky

  • Výborná znalost českého jazyka
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka pro komunikaci na denní bázi
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Zkušenost z administrativy či marketingu nutností

Benefity

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Dovolená navíc
  • 5 Sick days
  • Stravenky
  • Flexipassy 2000 ročně
  • Příspěvek na penzijní pojištění

HR a administrativa a právo | Administrativa | HR | Asistent / asistentka | Office manager | Executive | Osobní | Assistant