Propojení...

Exekutivní asistent/ka s NJ! 28 - 32 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 000 - 32 000 Kč
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Štupáková Šárka
Referenční číslo 19-12-323129

Popis pozice

Baví Tě práce s administrativou a chceš využívat svou znalost německého jazyka?
Máš zájem o rozmanitou práci, kde můžeš kariérně růst?
ANO? Tak se neváhejte přihlásit na pozici Exekutivní asistent/ka s NJ!

A co bude Tvou náplní práce?

  • administrativní podpora oddělení
  • Koordinace zásobování
  • správa objednávek a dodavatelských smluv
  • kontrola termínu, dodávek, smluv
  • zpracování podkladů
  • ad hoc administrativa
  • reporting

Nástup: dohodou
Lokalita: Praha 5 - u metra Zličín

Požadavky

  • znalost NJ na pokročilé úrovni (komunikace jak emailem, tak telefonicky s dodavateli)
  • proklientský přístup
  • znalost MS Office balíčku
  • spolehlivost a ochota učit se novým věcem

Benefity

  • Stravenky 90Kč/den
  • Slevy na zboží
  • 4 týdny dovolené
  • Firemní školení
  • Odměna za pracovní a životní jubilea

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | Administrativa | Zákaznický servis | Procurement | Asistent / asistentka | Obchodní referent | Nákupčí | Back office | Junior | Týmová | Administration