Executive Assistant - ASAP - PRAHA 8 - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-244856

Popis pozice

Pracujete jako asistent/asistentka a už je to pro Vás trochu stereotypní-
Uvítali byste flexibilní pracovní dobu a práci, kde se nebudete nudit-

Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici EXECUTIVE ASSISTANT.

Budete pravou rukou generálního ředitele - tedy je potřeba být flexibilní, diskrétní a prostě parťák, na kterého je spolehnutí. Dostanete za to velmi pěkný plat, benefity, flexibilní pracovní dobu a služební auto. Láká Vás to- Pak se nám přihlašte!

Na pozici EXECUTIVE ASSISTANT budete:

  • zodpovědni za správu kalendáře a organizaci schůzek
  • upravovat potřebné dokumenty a prezentace
  • připravovat podklady pro jednání
  • organizovat služební cesty, rezervovat letenky, taxi, restaurace atd.
  • poskytovat administrativní podporu
  • zařizovat vše co je třeba :)

Součástí práce je i část osobní agendy - nákupy, pochůzky, zavezení auta do servisu - ale to jen sporadicky.

Nástup: co nejdříve, ale na super člověka počkáme i 2 měsíce
Lokalita: Praha 8

Požadavky

  • výborná znalost českého a pokročilá znalost anglického jazyka - min. B2 - především emailová komunikace
  • pokročilá znalost MS Office (konting. tabulky nejsou vyžadovány)
  • zkušenosti z asistentské pozice
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • pečlivost a výborné organizační schopnosti
  • diskrétnost a profesionální vystupování

Benefity

bonusy
flexibilní pracovní doba
stravenky 75 Kč hrazené v plné výši
multisportkarta
jazykové kurzy
služební automobil i k soukromému využití

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Executive | Senior | Assistant