Propojení...

Executive Assistant

Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-246115

Popis pozice

Máte zkušenosti z administrativy, hovoříte dobře anglicky a láká Vás prostředí mezinárodní farmaceutické společnosti, kde jsou otevřené možnosti pro Váš budoucí růst?

Pokud navíc máte zkušenosti z advokátní kanceláře či právního oddělení - máte velkou výhodu!

Přihlašte se nám!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici EXECUTIVE ASSISTANT.

Nabízíme Vám zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, uplatnění Vašich znalostí a dovedností, možnost kariérního růstu a nadstandardní sociální a vzdělávací program.

Náplň práce na pozici Executive assistant:

  • Podpora manažera oddělení Legal
  • Obchodní korespondence (písemná, elektronická)
  • Zakládání a vedení evidence spisů a jejich organizace
  • Tvorba dokumentů, včetně jednoduchých právních dokumentů (formátování a úprava smluv a plných mocí, příprava čestných prohlášení, prezentací apod.)
  • Překlady dokumentů
  • Zajištění plynulého chodu oddělení

Nástup: co nejdříve
Lokalita: Praha 6

Požadavky

  • min SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Minimálně 2 roky praxe na asistentské pozici podmínkou ideálně z advokátní kanceláře či korporátního prostředí
  • Zákaznická orientace a organizační schopnosti
  • Preciznost a orientace na detail
  • Schopnost efektivně spolupracovat napříč organizací

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • pravidelné roční bonusy
  • systém cafeterie 10000 bodů na rok
  • plně hrazené stravenky
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Executive | Assistant