Propojení...

Embedded SW Developer- Nový R&D projekt !!

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 60 000 - 100 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-246441

Popis pozice

Chtěl byste být součástí nového R&D projektu? Láká Vás programování v mezinárodním týmu? Jste samostatný a ocenil byste možnost home office? Láká Vás práce na revolučním produktu, který bude používán po celém světě?

Tak čtěte dále!

Náplň práce:

  • programování v C - tvorba zdrojových kódů
  • spolupráce na návrhu architektury
  • údržba a další vývoj produktů
  • spolupráce na vývoji s kolegy v zahraničí

Požadavky

  • Praxe s využitím programovacího jazyka C (možno C++)
  • Zájem o vývoj embedded systémů (zkušenost je výhodou)
  • Angličtina pro komunikaci se zahraničím

Benefity

  • Nástupní bonus 50 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C/C++ | Embedded | Programmer