ELEKTROÚDRŽBÁŘI, hledáme vedoucí i řadové

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-9-353407
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Na oddělení elektroúdržby hledáme jednoho vedoucího na jednu směnu a řadové elektromechaniky na směny tři. Co Vám otevře dveře na tyto pozice je vyhláška č. 50/78 § 6 nebo elektro vzdělání a samozřejmě ideální je dobrá praxe. U pozice Vedoucí elektroůdržby je podmínka praxe ve vedení lidí.

Běžnou náplní práce je údržba a opravy, montáže a demontáže strojů.

Požadavky
  • technické vzdělání nebo dlouhodobá praxe na pozici
  • vyhláška č. 50/78 § 6 popř, elektro vzdělání
  • samostatnost, manuální zručnost, schopnost řešit problémy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční valorizace platu
  • dotované závodní stravování
  • hrazené jazykové vzdělávání AJ i NJ
  • plat + 20% bonusy